Pierwsza podróż kamperem?​

Marzenia o niezapomnianej podróży kamperem stają się rzeczywistością! Zawsze musi być ten pierwszy raz. I tu pojawia się pytanie, jak przygotować się do podróży i co warto ze sobą zabrać. Jeśli zastanawiasz się, od czego zacząć swoją przygodę z kamperowaniem, to jesteś we właściwym miejscu. Poniżej zamieściliśmy kilka filmików instruktażowych, aby Państwa pierwsza podróż kamperem była pełna niezapomnianych wspomnień.

GRAND CALIFORNIA BEZ TAJEMNIC - instrukcja przed pierwszą podróżą

Poznaj Volkswagen Grand California 600! Po obejrzeniu tego filmu nie będzie miał przed Tobą żadnych tajemnic. Poznaj największy model kampera z rodziny Volkswagena i poczuj się w podróży jak w domu. Film ten jest instrukcją korzystania z wnętrza domu na kółkach.

Niezależny test Grand Californii

Niezależny test i opinia Bartka Urbana z Autowizji, który sprawdził go podczas dwu tygodniowej wakacyjnej wyprawy z rodziną, gdzie dowiedział się o nim niemal wszystkiego. Grand California to pełnoprawny dom na kołach, który oferuje wyjątkowy poziom wygody i wykończenia. Przekonajcie się sami!

Zachowanie na campingu/kempingu

W tym filmiku znajdą Państwo porady dotyczące zachowania na kempingu, co na nich znajdziemy, na jakie koszty musimy się nastawić i jak korzystać w kontekście kampera chociażby z sanitariatów czy punktu serwisowego.

Grand California oczami Patryka Mikiciuka

Patryk Mikiciuk prowadzący programy motoryzacyjne na TVN Turbo, miał okazję spędzić kilka dni w Grand Californi i postanowił się podzielić swoją opinią w tym filmiku.

Kontakt

ul. Konwaliowa 7

39-400 Tarnobrzeg

tel. 604 912 680

O nas

Oferujemy Państwu wynajem kampera Grand California. Istnieje możliwość odbioru w miejscowościach: Rzeszów, Tarnobrzeg, Stalowa Wola, Mielec, Dębica, Kraśnik, Kielce, Tarnów, Lublin i wiele innych. Wypożyczalnia kampera / kampervana.